Назва групи складається з:
– скороченої назви напряму;
– року вступу;
– номера групи.
Наприклад: ПІ-13-4 (група напряму Програмна інженерія, рік вступу – 2013, номер групи – четверта).
Одна з груп першого курсу буде мати назву: КН-15-2 (група напряму Комп’ютерні науки, рік вступу – 2015, номер групи – друга).

Списки рекомендованих до зарахування на ОКР спеціаліст та магістр можна подивитися за посиланням:
http://nure.ua/uk/krok-1-zayava-na-vstup
Рекомендованим на контракт необхідно підійти до контрактного відділу для укладання договору на навчання, після чого сплатити вартість контракту у банку до 25.08.2015.

Харківський національний університет радіоелектроніки проводить спеціальні заходи для першокурсників, що пов’язані з початком навчального року.

31 серпня 2015 року відбудеться церемонія урочистої посвяти в студенти ХНУРЕ. Початок – в 9-00 ( збір на стадіоні ХНУРЕ).
У цей день Ви також дізнаєтеся в яку групу Ви зараховані, познайомитеся з куратором і одногрупниками, почуєте важливу і корисну інформацію, яка стане Вам в пригоді в перші тижні навчання у ВНЗ.

5 вересня 2015 року в ХНУРЕ буде проведений квест для першокурсників. Головна мета квеста – показати можливості університету.

Кваліфікація випускників напряму Видавничо-поліграфічна справа:
Фахівець з видавничо-поліграфічного виробництва;

Кваліфікація випускників напряму Комп”ютерні науки:
Фахівець з інформаційних технологій;

Кваліфікація випускників напряму Програмна інженерія:
Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення.

Якщо студент має намір навчатися за контрактною формою, то він укладає в контрактному відділі (к. 392) договір, після чого сплачує у банку вартість контракту. Всі подробиці можна дізнатися в к. 392.

Наприкінці серпня ~ з 28.08 студенти, які були зараховані на навчання, беруть у своїх деканатах направлення для поселення в гуртожиток. Оплата за гуртожиток проводиться через банк.

Плата за навчання для студентів-контрактників, які розпочнуть навчання в університеті у 2015 році на напрямах і спеціальностях факультету КН, буде становити (за навчальний рік):
– бакалаври – 9900 грн.;
– спеціалісти і магістри усіх спеціальностей – 10900 грн.

ГУРТОЖИТОК ФАКУЛЬТЕТУ КН – ГУРТОЖИТОК № 4 ХНУРЕ
Адреса: 61202, м. Харків , вул. Целіноградська, 36
Телефон: (057) 3367765

Гуртожиток надається всім іногороднім поза залежністю від форми навчання (виключення становлять відновлені на навчання після відрахування через академічну неуспішність).

Карта проїзду:

Від метро ”Олексіївська” до гуртожитку – пішки 5-10 хвилин.

Прийом документів на денну форму навчання розпочнеться 10 липня 2015 р. Після закінчення прийому документів здійснюється конкурсний відбір вступників за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, середньому балу атестата та додатково набраним балам. Таким чином, бали сертифікатів, що дозволять вступити до університету В ЦЬОМУ РОЦІ, будуть відомі тільки після закінчення прийому документів.
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, що є необхідними для вступу в 2015 році

Напрямки ”Видавничо-поліграфічна справа”, ”Комп”ютерні науки” та ”Програмна інженерія”:

  • Українська мова та література(базовий рівень), непрофільний;
  • Математика(базовий рівень), профільний;
  • Фізика, непрофільний.

Докладніше про правила прийому можна дізнатися на сайті університету:
http://nure.ua/uk/supply/admission/

Прохідні бали минулих років Ви можете дізнатися на сайті vstup.info. Наприклад, дані за минулий 2014 Ви знайдете, якщо зайдете за посиланням http://www.vstup.info/2014/i2014i92b.html
Цифра в колонці ”Д” означає кількість виділених місць державного замовлення. Натискаєте на посилання ”конкурс” для обраного Вами напрямку, відлічуєте вказану кількість рядків таблиці і аналізуєте прохідний бал. Але майте на увазі, що у минулих роках принцип конкурсного відбору був дещо іншим.

На перший курс треба написати одну заяву (скільки б напрямів не було обрано, але не більше 3) та подати один пакет документів.
На старші курси (2,3) треба написати стільки заяв, скільки обрано напрямів (але не більш 3), але пакет документів подається все одно один.

Будь-яку інформацію щодо підготовчих курсів ( не тільки для школярів, але й для випускників технікумів) Ви можете отримати за тел.: 057 70-21-455.

Точна кількість бюджетних місць вступної кампанії 2014 буде відомою тількі перед початком вступної кампанії.

З дипломом молодшого фахівця можна вступити до ВНЗ на перший (зі скороченим терміном навчання) або 2-3 курси на споріднений напрям підготовки. На факультеті КН немає споріднених напрямів для спеціальності “автоэлектрик”.

З дипломом молодшого фахівця можна вступити до ВНЗ на перший (зі скороченим терміном навчання) або 2-3 курси на споріднений напрям підготовки.

Для вступу на старші курси сертифікати не потрібні.

Для визначення можливості вступу на старші курси ( 2-й або 3-й) Вам необхідно (ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ):

  • підійти в деканат (к. 262, тел. 057 70-21-350) для визначення кількості розбіжностей (із собою мати вкладиш до диплома або документ, в якому наведені усі предмети, що Ви вивчали в технікумі, із зазначеними формами контролю та кількістю годин);
  • у другій половині липня скласти фахові вступні випробування з вищої математики та інформатики.

При наявності на потоці відповідного напрямку ( ПІ ( для РПЗ), ВПС ( для КОТГОІП)) вільних місць можливо зарахування на навчання за держ. замовленням (за результатами конкурсу).

Докладніше про правила прийому (у тому числі і на старші курси – п. 4.2, п. 6.9) можна дізнатися на сайті університету:
http://nure.ua/wp-content/uploads/%D0%A5%D0%9D%D0%A3%D0%A0%D0%95_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0_-2014.pdf
По всім питанням, що пов’язані з НАВЧАННЯМ ЗА ЗАОЧНОЮ ФОРМОЮ, Вас проконсультують у центрі заочного навчання.Тел.: (057) 70-21-475.

Із всіх питань, що пов’язані з НАВЧАННЯМ ЗА ЗАОЧНОЮ ФОРМОЮ, Вас проконсультують у центрі заочного навчання.Тел.: (057) 70-21-475.

09.12.12 та 17.02.13 – Дні відкритих дверей университету.

Запрошуються майбутні абітурієнти і їх батьки. Початок – о 9-30.

Існує дистанційна форма навчання. Така форма навчання доступна абітурієнтам центра післядипломної освіти.
Більш докладну інформацію Ви можете отримати в к. 267 або по тел. +38 057 70-21-805, або на сайті:
http://2-obr.kture.kharkov.ua/learnform_ukr.html

Уважно ознайомтеся із правилами прийому, розміщеними на сайті університету:
http://nure.ua/uk/supply/admission/
Зверніть увагу на п. 7, 10.1, 10.2, 11.1, 11.2.

Якщо у Вас залишаться питання, що пов’язані з наданням пільг, Вам дадуть відповідь у приймальній комісії. Тел. (057) 70-21-720.

Так, можна. У студентів, що пройшли відбір, один день у тиждень на 3-4 курсах відведений для занять на військовій кафедрі.

Ви можете про це довідатися безпосередньо в Центрі заочного навчання, якщо підійдете туди для визначення кількості розбіжностей (із собою мати вкладиш до диплома або документ, в якому наведені усі предмети, що Ви вивчали в технікумі, із зазначеними формами контролю та кількістю годин). Тел.: (057) 70-21-475.

Для визначення можливості вступу на старші курси:

  • вже зараз можна підійти в деканат (к. 262) для визначення кількості розбіжностей (із собою мати вкладиш до диплома або документ, в якому наведені усі предмети, що Ви вивчали в технікумі, із зазначеними формами контролю та кількістю годин);
  • у серпні – скласти фахові вступні випробування (з вищої математики та інформатики).

Прийому за прискореною програмою не буде. Але є можливість вступити на старші курси на вільні бюджетні місця за результатами двох фахових вступних випробувань (з вищої математики та інформатики).

У конкурсному відборі для навчання за програмою офіцерів запасу можуть приймати участь студенти другого курсу денної форми навчання. Навчання проводиться на базі інших ВНЗ.
Орієнтовна вартість за 2 роки навчання: 9000 грн.

На даний момент іногородні студенти, що проживають у гуртожитку, сплачують по 212 грн на місяць.

Вам необхідно про це довідатися безпосередньо в Центрі заочного навчання. Тел.: (057) 70-21-475. Графіки навчального процесу денного та заочного відділень зовсім різні.

Результати вступних іспитів на старші курси можна дізнатися тільки особисто в приймальної комісії, надавши посвідчення особи.
Не пізніше 1 серпня в приймальної комісії буде вивішений список рекомендованих до зарахування як на бюджетну, так і на контрактну форми навчання.

Рекомендації щодо подальших дій:
1) побачивши себе в списку і вирішивши навчатися в нас у ВНЗ, Вам необхідно протягом декількох днів надати в приймальну комісію оригінал документа, на основі якого Ви вступаєте у ВНЗ (диплом технікуму, шкільний атестат), якщо Ви цього ще не зробили;
2) якщо Ви будете вчитися за контрактною формою навчання, то Вам необхідно на початку серпня в контрактному відділі укласти договір на навчання і до 20-х чисел серпня сплатити контракт;
3) абітурієнтам, що всупають на бюджетну форму навчання, такий договір складати не треба. Вони будуть підписувати інший договір на початку вересня в деканаті;
4) поза залежністю від подальшої форми навчання – починати готуватися до здачі розбіжностей у програмах навчання, прийом яких буде здійснений наприкінці серпня згідно графікові;
5) радуватися, що бажане здійснилося, і починати готуватися до студентського життя :)

Влітку стипендію виплачують студентам 1-3 курсів.

Можете, при наявності вільних бюджетних місць. Про наявність вільних бюджетних місць на заочному відділенні Ви можете дізнатися безпосередньо в Центрі заочного навчання. Тел.: 057 70-21-475

На підставі інформації, наведеної Вами в питаннях, можна зробити висновок, що ваші спеціальності не належать до галузі знань 0501 – Інформатика й обчислювальна техніка. Це означає, що Ви не зможете вступити на старші курси через велику кількість розбіжностей у програмах навчання. Ви можете подавати документи на 1 курс.

Із правилами подачі документів Ви можете ознайомитися на сайті університету:
http://nure.ua/uk/supply/admission/
Якщо у Вас ще залишаться питання щодо вступу на 1-й курс Ви можете поставити їх приймальній комісії.
Тел.: (057) 70-21-720.

Так, за умови своєчасної ліквідації розбіжностей по програмі навчання.

У зв’язку зі змінами в законодавстві Вам рекомендується проконсультуватися з юристом або підійти із цим питанням у студентський відділ кадрів (к. 25).

Ви можете самостійно отримати відповідь на своє питання, звернувшись за адресою: ФВП НТУ «ХПІ»: м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 192, кафедра військової підготовки офіцерів запасу.
Телефон для довідок: (057) 376-72-74 або 372-61-67, де просити 2-45.
Надання довідок з питань прийому на навчання здійснюється щоденно (крім суботи та неділі) з 9.00 до 14.00

На це питання, а також на інші, що пов’язані з наданням пільг, Вам дадуть відповідь у приймальної комісії. Тел. (057) 70-21-720.

Вступив до нашого університету на напрямок “Видавничо-поліграфічна справа”, на старших курсах Ви можете вибрати спеціалізацію “Комп’ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв” для одержання знань і вмінь, що пов’язані з роботою веб-дизайнера.
Також Ви можете закінчити технікум за фахом “Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації” (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Черкаси,…) і прийти до нас на вищевказаний напрямок на старші курси.

З усіх питань, пов’язаних з навчанням за заочною формою, звертайтеся в Центр заочного навчання за тел.: (057) 70-21-475.

 

Задати питання


Ваше питання було успішно збережено.