logo

Слідуй за своєю мрією – все можливо!

Успіх приходить до тих, хто працює над собою та впевнено йде до своєї мети!
Саме так студенти нашого університету опинилися на University Startup World Cup 2019 в Данії (https://www.facebook.com/UniversityStartupWorldCup/). Але все починалося з AI Hackthon, де у команди  Анни Возгриви, Ельвіри Ісаєвої, Степана Титаренка та Валентина Юхименка зародилася ідея для проекту Sounce. Саме на цьому першому своєму конкурсі вони зайняли одне з призових місць, а далі почалася активна робота над програмою розпізнавання мови жестів. І зараз ми бачимо грандіозний результат – команда була нагороджена Social Media Award.

Але все б не відбулося так без допомоги TechTalents (за підтримки Олександра Медового, Дмитра Свирибілова), організаторів AI Hackthon (Анастасії Дейнеко, Олександри Ніколашиної), наукового парку Сінергія (Вікторії Тцокоти) та доцента кафедри ПІ Олексія Турути (https://www.facebook.com/events/800912076938171/).

Цей приклад для тих молодих людей, які мають мрію і йдуть до неї, мають ідеї, які бажають втілити у реальність. Отже, ми чекаємо саме на тебе, молодий, талановитий, не байдужий, впевнений у себе, студенте! Приходь до TechTalents!