Шлях в успішне життя розпочато!

5 липня у науковому парку «Sinergia» 126 найкращих випускників факультету Комп’ютерних наук, освітньо-наукових програм “Системи штучного інтелекту” та “Інженерія програмного забезпечення” отримали диплом магістра, 34 фахівцям вручили дипломи з відзнакою.

Перші вітальні слова, побажання та настанови висловив ректор університету радіоелектроніки. Вітаючи усіх присутніх ректор Валерій Семенець привітав магістрів, побажав їм успіхів, натхнення і сил у майбутній професійній діяльності, він також висловив надію, що  всі плани, амбітні, грандіозні, будуть реалізовані. Розділити радість свята прийшли  декан факультету КН Андрій Єрохін, завідувач кафедри Програмної інженерії Дудар Зоя Володимирівна, провідні викладачі випускаючих кафедр, ділові партнери, науковці, батьки та друзі.

Згодом настав щасливий час отримання дипломів. Затамувавши подих, колишні студенти, а вже – випускники, приймали привітання від гостей та життєві настанови від тих, хто пройшов з ними цей нелегкий, але дуже цікавий та насичений шлях навчання в університеті. Магістрів привітав і декан факультету КНАндрій Леонідович Єрохін, який звернув увагу на те, що усі випускники мають ніколи не здаватися, наполегливо іти до своїх мрій та робити все, аби їх досягати.

Зі святом, дорогі наші магістри!