Підсумки вступної кампанії 2019

Вступна кампанія 2019 року наближається до завершення, тому вже сьогодні можна оголосити деякі підсумки роботи по набору абітурієнтів цього року. Кожного року приймальна кампанія має свої особливості. У цьому році – це також не виняток: були значно скорочені строки подання заяв, 22 липня закінчилась подача заяв на перший курс як денної так і заочної форми навчання, зменшення кількості заяв на бюджет, впровадження ЗНО з іноземної мови при вступі до магістратури. Кожного року мінімальний поріг ЗНО не долає близько 20% школярів, це, звичайно, не надає великого оптимізму на початку вступної кампанії в питаннях набору на перший курс.

У цьому році максимальний обсяг державного замовлення на бакалавра на базі ПЗСО для ХНУРЕ  складав 1003 місця, що на 22 місця більше ніж у минулому році. Також за результатами конкурсу на основі пріоритетів, що встановлювалися  вступниками особисто в електронних кабінетах, отримано рекомендацій на бюджетні місця – 871 (у 2018 році – 868), а кількість заяв на вступ з 1,2 та 3 пріоритетами у 2019 році – 3795,   що становить понад 87 % від усіх поданих заяв.

Три спеціальності нашого факультету (121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки та 186 Видавництво та поліграфія)  у цьому році отримали максимально можливий рівень рекомендацій на місця державного замовлення.