4_new

Перемога наших студентів в КПІ

15-17 травня 2019 року, у Видавничо-поліграфічному інституті КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася шоста Всеукраїнська студентська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва». Олімпіада  проводилась на базі кафедри репрографії Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Сікорського.

 

Програма олімпіади складалася з двох турів: теоретичного (тестові завдання) та практичного (проектування поліграфічного виробу або електронного видання) з використанням спеціалізованого програмного забезпечення. Оцінювання виконаних студентами завдань та визначення переможців здійснювало журі у складі представників видавничо-поліграфічної галузі і професорсько-викладацького колективу КПІ на чолі з д.т.н., професором, заслуженим діячем науки і техніки, проректором з науково-педагогічної роботи Киричок Петром Олексійовичем.

Голова журі, професор Олена Михайлівна Величко та всі члени журі підкреслили високий рівень представлених робіт та їх професійне виконання. Переможців нагородили дипломами, а всіх учасників – почесними грамотами та подарунками від спонсорів. Почесне ІІ місце у цієї Олімпіаді посіла студентка групи ВПС-15-2 Корнієць Наталя (підсумковий бал 98 із 100 можливих) за проектування оригінал-макету книжкового видання для дозвілля. Інші наші учасники також отримали високі бали за свої роботи: Кирило Русаков (група ВПС-15-2) – 88, Юлія Свиридова (група ВПС-16-1) – 89, Марія Шипова (група ВПС-15-2) – 92.

Вітаємо переможців і всіх учасників та бажаємо їм здоров’я, натхнення й нових здобутків в навчанні!