10

Вперед за новими перемогами!

З 22 по 26 квітня в НТУ «ХПІ» відбудеться підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика». Другий тур конкурсу проводиться кафедрою геометричного моделювання та комп’ютерної графіки ХПІ.

Конкурс відбувається за трьома спеціалізаціями: «Прикладна геометрія», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Технічна естетика». За рішенням галузевої конкурсної комісії на основі рецензування студентських наукових робіт на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 43 автори науково-практичних робіт із 39 вищих навчальних закладів. У роботі конференції беруть участь 62 студенти – авторів кращих наукових робіт з 39 вищихо навчальних закладів 17 міст України: м. Дніпро, м. Київ, м. Кропивницький, м. Львів, м. Луцьк, м. Мелітополь, м. Миколаїв, м. Ніжин, м. Одеса, м. Покровськ, м. Полтава, м. Суми, м. Харків, м. Херсон, м. Черкаси, м. Чернігів, м. Дубляни.

Студенти другого курсу спеціальності 186. Видавництво та поліграфія Пономаренко Анна та Дьяконова Ірина також приймають участь у цьому конкурсі і змагаються за перемогу у секції «Технічна естетика». Побажаємо їм творчого натхнення, гарних вражень, цікавих емоцій та перемоги!    

Довідка: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка» заснований у 2009/2010 навчальному році за ініціативою кафедри геометричного моделювання та комп’ютерної графіки (ГМКГ) та адміністрації НТУ «ХПІ» як Міжвузівський конкурс студентських наукових робіт. З 2011/2012 н.р. він отримав статус Всеукраїнського.