Науковий парк “Синергія” – відкрито!

9 квітня у Харківському національному університеті радіоелектроніки, за ініціативою проректора з інноваційно-корпоративної роботи Василя Россіхіна та адміністрації ХНУРЕ на чолі з ректором ХНУРЕ Валерієм Семенцем, було відкрито перший в Україні інноваційний Науковий парк «SYNERGY».

«Синергія» – це перший науковий парк в Україні, який вступив до Міжнародної асоціації наукових парків – IASP. Тож, як повідомив  директор Наукового парку Вадим Хачатрян, ХНУРЕ та Науковий парк  представлятимуть Україну на міжнародному ринку інноваційних проектів. Завдяки цьому проекту студенти ХНУРЕ отримують можливість опанувати практичні знання на сучасному обладнанні під керівництвом кваліфікованих спеціалістів галузі IT.

У Науковому парку «Синергія» загалом на площі в 1,5 тисячі квадратних метрів розміщуються 20 аудиторій, що обладнані сучасною технікою (iMac-аудиторії; Windows-аудиторії; аудиторії з інтерактивними столами та шоломами віртуальної реальності тощо), мультимедійна лабораторія, лабораторії віртуальної реальності та робототехніки, хаб винахідників. Також тут є сучасний кінотеатр для візуалізації розробок, конференц-зала, кафе, спортивна ігрова зона.

Парк, де не тільки навчатимуться, але й працюватимуть ІТ-спеціалісти, студенти та викладачі вишу, створено завдяки спільним зусиллям інвесторів, керівництва Харківського національного університету радіоелектроніки та ХОДА. Під час відкриття наукового парку керівник області Юлія Світлична подякувала всім, хто долучився до реалізації цього амбітного проекту.

Студенти та співробітники факультету Комп’ютерних наук прийняли участь в урочистостях з нагоди відкриття наукового парку «Синергія».