Print

Відбулося урочисте вручення дипломів студентам-магістрам

13.02.2019 р. на факультеті комп’ютерних наук відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам. Дипломи отримали випускники кафедр системотехніки, інформаційно-управляючих систем, програмної інженерії, штучного інтелекту, медіасистем та технологій.

Урочистості відкрив ректор університету, професор Валерій Семенець. Він привітав випускників-магістрів, побажав їм творчого натхнення, успіхів у майбутній професійній діяльності. Серед 173 випускників, 35 студенів отримали диплом з відзнакою та подяку від ректора за відмінне навчання та здобутки у освітній та науковій діяльності.

Викладачі факультету також привітали магістрів з успішним захистом атестаційних робіт та завершенням навчання в магістратурі. Побажали міцного здоров’я, сил та натхнення на реалізацію усіх задумів та мрій, а також щоб вони не забували викладачів та рідну alma mater.

Від студентів зі словами вдячності професорсько-викладацькому складу та керівництву університету виступила випускниця кафедри штучного інтелекту Олеся Берест.

Щасливої дороги Вам, випускники! Успіхів на Вашій життєвій ниві, хай Вам щастить!