sigma

Новий етап співробітництва з компанією Sigma Software

На даний час мабуть вже ні для кого не секрет, що займатись навчанням програмістів  — дуже відповідальна та  успішна справа, адже бажаючих багато, а людині без ІТ-бекграунду, навіть основи програмування складуть іллюзію вершин кодингу. Особливо багато школіряв, які ще у школі зацікавленні програмуванням та бажають навчатися та поширювати свої знання у галузі ІТ-технологій.

За підтримки компанії  Sigma Software та ректора ХНУРЕ Валерія Семенця  5 лютого 2019 року, у ХНУРЕ відбулося  відкриття чергового циклу гуртків “Юний IT-шник”, які дозволять школярам старших класів з різних шкіл м. Харкова під керівництвом викладачів кафедри програмної інженерії долучитись до найпередовіших технологій програмування, розширити свої знання та вдосконалити практичні навички, а також підготуватись до участі в майбутніх олімпіадах та турнірах.

На першому занятті нових учасників гуртків привітали декан факультету комп’ютерних наук Андрій Єрохін та заступник декана Олексій Лановий, після чого почалось заняття, яке провели доцент кафедри ПІ Олекснадр Вечур та аспірантка кафедри ПІ Катерина Зибіна.