mini4

День відкритих дверей пройшов у ХНУРЕ

23 грудня у нашому університеті пройшов традиційний День відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти разом із батьками мали змогу дізнатись про ХНУРЕ, його можливості, факультети та спеціальності, особливості вступної компанії 2019, а також особисто поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами. Кафедри та лабораторії розгорнули свої інформаційні стенди на першому поверсі нашого університету.

Привітав усіх гостей голова приймальної комісії, ректор університету радіоелектроніки, професор Валерій Семенець, який розповів гостям про основні переваги навчання в ХНУРЕ та побажав відповідального ставлення до вибору майбутньої професії. Більш детально розповів про факультети та спеціальності, а також особливості вступу до ХНУРЕ у 2019 році заступник голови приймальної комісії Андрій Єрохін.

Подальша робота Дня відкритих дверей продовжилася на факультетах, кафедрах і в лабораторіях університету. П’ять кафедр нашого факультету гостинно відчинили двері лабораторій та навчальних аудиторій для всіх бажаючих. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами нашого факультету, отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування тощо, а вслід за тим – прийняти участь у майстер-класах та оглянути експозиції студентських робіт.

Сподіваємось, що позитивна атмосфера університету приємно вразила кожного абітурієнта, а яскраві емоції від Дня відкритих дверей надовго запам’ятаються гостям цього заходу. Отже, шановні абітурієнти, подумайте, чого ви хочете досягти, рухайтеся вперед, вчіться, атакуйте життя, не зупиняйтесь на досягнутому! Від вдалого старту залежить ваша успішна кар’єра. До нових зустрічей на факультеті Комп’ютерних наук!