glob2

Співпраця факультету КН з компанією GlobalLogic

11 травня 2018 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відкрилася оновлена лабораторія GL BaseCamp, повністю оснащена компанією GlobalLogic. У цієї лабораторії майбутні IT-фахівці зможуть отримати практичні знання до теоретичної бази, яку їм дають викладачи університету.

Провідні українські IT-компанії все частіше самі беруться за підготовку майбутніх розробників і відкривають курси для студентів профільних вузів. У GlobalLogic пішли далі: компанія обладнала лабораторію для студентів ХНУРЕ. До того ж, в харківському офісі тепер є курси навіть для університетських викладачів.

«Наше завдання – ростити кадри, ростити інженерів, які зможуть брати участь в комерційних проектах, щоб у них була не тільки сильна теоретична підготовка, а й практичні навички для своєї кар’єри, – розповіла лідер харківського офісу GlobalLogic Наталія Сіромаха. – Це – наша інвестиція в розвиток IT-індустрії».

Наприкінці 2017 року керуючий директор GlobalLogic в Україні Ігор Біда та ректор ХНУРЕ Валерій Семенець провели переговори про співпрацю і вирішили надати переваги спільним наукомістким проектам і дослідницькій діяльності.

Під час відкриття лабораторії з вітальним словом звернувся ректор університету, професор Семенець Валерій Васильович. У своєму виступі він підкреслив, що на кафедрі програмної інженерії є позитивний досвід співпраці з компанією: протягом останніх років ведуться наукові дослідження і впроваджуються в компанії GlobalLogic.

В рамках договору про співпрацю між компанією та університетом викладачі ХНУРЕ провели тренінг для проектних команд GlobalLogic з теорії опору матеріалів. Подібного роду проект був реалізований вперше.

Окрім нових знань, викладачі отримали матеріали компанії GlobalLogic, якими вони можуть скористатися в роботі зі студентами. Незабаром в ХНУРЕ стартує GL BaseCamp для студентів за напрямом Linux Kernel. Його проводитимуть як фахівці компанії, так і викладачі, які вже пройшли цей курс. У планах компанії – відкрити ще одну лабораторію в університеті радіоелектроніки. Таким чином, академічна програма буде краще адаптована під потреби ринку, а студенти вже на старті своєї професійної кар’єри отримають знання, які відповідають вимогою світової IT-індустрії.