1

Виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном”

12 квітня, за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, в Харкові стартувала ХІІІ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», у який взяв участь наш вуз.  На виставці було представлено понад 50 учасників з України, а також заклади освіти, агенції та установи Литви, Ізраїлю, Польщі, Словаччини, Словенії, США та інших країн.

Захід відвідали понад тисячи старшокласників шкіл, випускників ПТУ, технікумів Харкова та області. Всі відвідувачі мали змогу отримати відповіді від представників факультету Комп’ютерних наук щодо спеціальностей та спеціалізацій нашого факультету. Ця виставка – важлива подія для абітурієнтів, яким вона допоможе визначитись у виборі навчального закладу та майбутньої професії.

На спільному стенді нашого факультету Комп’ютерних наук та Університету економіки з м. Бідгощ (Польща) відвідувачі змогли дізнатись порядок отримання подвійного диплому.

Виставка стала важливою подією у житті обласного центру, вона допомогла багатьом випускникам визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Традиційно були презентовані для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, що сприяло випускникам шкіл та їх батькам зробити свідомий вибір навчального закладу, ознайомитися зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій.

Дякуємо організаторам виставки за надану можливість зустрітися із численною аудиторією майбутніх абітурієнтів.