947242

Перша міжнародна весняна школа з верифікації та штучного інтелекту

24-25 квітня на базі факультету Комп’ютерних наук відкрилась Перша міжнародна весняна школа з верифікації та штучного інтелекту. На початку роботи учасників школи привітав декан факультету комп’ютерних наук Андрій Ерохін. Він який побажав плідної роботи усім учасникам та присутнім на цьому заході та зауважив, що розвиток високих технологій це пріоритетна задача сучасної технічної освіти.

Першим з доповіддю виступив професор Австралійського національного університету Сергій Богомолов, з доповіддю «Перевірка та планування алгоритмів машинного навчання та навпаки». Також з доповідями виступили представники різних технічних вишів України: Микола Нікітченко завідувач кафедрою теорії і технології програмування Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Леонід Любчик, завідувач кафедрою комп’ютерної математики і аналізу даних НТУ «ХПІ», В’ячеслав Харченко завідувач кафедрою комп’ютерних систем і мереж Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ», Григорій Жолткевич, декан факультету математики і інформатики, завідувач кафедрою теоретичної та прикладної інформатики Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Впродовж двох днів обговорювались цікаві доповіді, виникли жваві дискусії та відстоювання різних думок.

Магістри та аспіранти нашого факультету також продемонстрували свої дослідження у напряму верифікації та штучного інтелекту. Протягом всього тижня можна було ознайомитись із стендовими докладами учасників на факультеті Комп’ютерних наук.