DSC_2040

Міжнародний студентський форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»

17 квітня у нашому університеті відкрився Міжнародний студентський форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті». До Харківського національного університету радіоелектроніки з’їхалось багато студентської молоді не тільки з вузів, коледжів та технікумів нашого міста, але й  багатьох інших регіонів України та зарубіжжя.  У залі засідань пройшла виставка технічної творчості молоді, де найцікавіші винаходи юних науковців змагались за звання найкращих розробок заходу.

На виставці були представлені прилади та пристрої, програмно-апаратні винаходи, розробки з програмного забезпечення, а також поліграфічні новинки та сучасні проекти графічного дизайну студентів кафедри МСТ. На другому поверсі розташувалась експозиція студентських робіт з використанням комп’ютерної графіки. Вперше в каталозі виставки з’явився розділ «Комп’ютерний дизайн», який

«Хочу підкреслити той факт, що учасники цього заходу не стоять на місці, щороку дивуючи нас новими ідеями, які вони так вправно реалізують у розробках та винаходах. Як на мене, це свідчення величезного таланту української молоді», – зазначив під час відкриття виставки в.о. ректора, професор Ігор Рубан.

Для оцінки якості розробок, перспектив їх застосування та впровадження, центром наукової творчості молоді була створена конкурсна комісія, яка визначила призові місця на виставці технічної творчості.

І як зауважив професор Ігор Рубан, студентським розробкам та проектам стало мало місця в залі засідань, потрібно змінювати формат виставки студентських робіт і виходити на інші локації університету, відкриваючи дорогу для все більших розробок наших талановитих студентів.