Тиждень кафедри системотехніки

15 грудня 2017 року кафедра системотехніки ХНУРЕ зазначила свій п’ятдесятирічний ювілей. У цей день відбулося урочисте засідання в актовій залі університету і концерт за участью студентів та викладачів кафедри. На урочистому заході в актовому залі було багато гостей – співробітники кафедри, керівники університету, викладачів, які раніше працювали на кафедрі. Кафедра отримала багато привітань від керівництва вузу, випускників минулих років і співробітників, яких доля розкидала не тільки в інші міста України, але й далеко за її межі. Було показано документальний фільм про кафедру, знятий телецентром ХНУРЕ до ювілею, і привітання засновника і першого завідувача кафедри проф. І.В.Кузьміна.

12 грудня, до ювілею кафедри, спільно з керівництвом університету, було відкрито аудиторію імені Е.Г.Петрова, який завідував кафедрою системотехніки протягом 37 років. Кафедра розширилася не тільки на одну сучасну аудиторію для навчальних занять, а й напередодні свого ювілею викладачі отримали відремонтовану і зручну для роботи викладацьку для співробітників кафедри.

А ще була неофіційна частина свята – дружня зустріч в їдальні університету – веселе, незабутнє свято з музикою й танцями, на якій зустрілися кілька поколінь співробітників кафедри, справжніх і колишніх, молодих і дорослих. Деякі з них бачили один одного вперше, але це не заважало їх святковому настрою і спілкуванню.

Загалом, за оцінками багатьох учасників, «тиждень кафедри системотехніки» в ХНУРЕ вдался.