DSCN2384_new

4 березня у ХНУРЕ пройшов день відкритих дверей

Відвідати День відкритих дверей – це найкращий спосіб дізнатися більше про навчання в Харківському національному університеті радіоелектроніки. 4 березня ХНУРЕ гостинно відчинив двері для всіх бажаючих. Незважаючи на негоду, снігові замети, екстрену ситуацію з опаленням, оголошені напередодні вимушені канікули, прийшло багато зацікавлених абітурієнтів. На двох поверхах головного корпусу розташувалася виставка студентських робіт, на екранах телевізорів демонструвалися цікаві ролики про спеціальності і спеціалізації, по коридорах їздили керовані машинки, роботи, літали квадрокоптери… І до всього цього можна було доторкнутися і навіть покерувати… Всі, хто прийшов на День відкритих дверей, занурилися в атмосферу творчості, захоплюючих інформаційних технологій, відкриваючи для себе новий, ще незвіданий світ. Світ, в якому кожен обирає спеціальність до душі, може доторкнутися до майбутньої професії!

Привітав майбутніх абітурієнтів голова приймальної комісії, ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець, який розповів гостям про основні переваги навчання в університеті радіоелектроніки і побажав відповідального ставлення до вибору майбутньої професії.

В актовому залі перед абітурієнтами виступив заступник голови приймальної комісії, професор Андрій Єрохін, який докладно розповів про факультети університету та особливості вступної компанії 2018 року. Після майстер-класу від приймальної комісії всі абітурієнти розійшлися по кафедрах та факультетах. У невимушеній обстановці майбутні абітурієнти спілкувалися з викладачами та студентами, задавали їм питання про навчання та студентське життя, а наші студенти розповідали про навчання та дозвілля. Час минув цікаво!