img_5105

Ярмарка вакансій гостинно запрошує усі бажаючих

Сьогодні у спортивній залі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся «Ярмарок вакансій – 2017», у якому взяли участь більше 30 компаній-роботодавців. Мета ярмарки вакансій вже традиційна: надати студентам і випускникам, найбільш повну інформацію про ринок праці у місті Харкові, про можливості працевлаштування; надати можливість безпосередньої зустрічі і спілкування з широким колом роботодавців, оперативного вирішення питання працевлаштування; а з іншого боку надати роботодавцям можливість зробити відбір потрібних кадрів з числа присутніх студентів та випускників на ярмарку, проінформувати усіх бажаючих про свої вакансії.

Студенти та гості ХНУРЕ мали змогу не лише ознайомитись із діяльністю компаній, але й подивитись презентації, отримати відповіді на запитання та дізнатися про перспективи працевлаштування. У рамках заходу були проведені профорієнтаційні тести та для багатьох бажаючих складені резюме.

За традицією ректор Валерій Семенець відкрив захід та нагородив дипломами компанії, які вже не перший рік є партнерами Університету.

«Ярмарок вакансій» – це захід, що дозволяє нашим студентам та випускникам визначитись із можливостями працевлаштування та стати фахівцем провідної компанії», – відзначив ректор університету, професор Валерій Семенець.

До пізнього вечора йшли обговорення питання працевлаштування у рамках круглих столів на кафедрах університету, студенти старших курсів активно брали участь у обговореннях питань працевлаштування.