CRW_6098

Нові горизонти співробітництва

15 листопада у рамках міжнародного співробітництва наш університет відвідала делегація з університету економіки (WSG – Wyższa Szkożła Gospodarki), м Бидгощ у складі Президента університету економіки, почесного консула України в Польщі, пана Кшиштофа Сікори, проректора з міжнародної діяльності Маржени Собчак, директора Центру Східного партнерства, професора Університету Економіки пана Марека Хамота і директора інституту Європейського пані Світлани Кашуби. В рамках укладеної раніше угоди про подвійне дипломування та співробітництво, ректор ХНУРЕ Валерій Семенець та президент WSG Кшиштоф Сікора підписали додаткову угоду за програмою стажування студентів.

Наш факультет став ініціатором організації стажування студентів у рамках літніх та зимових шкіл під час канікул у Польщі. У рамках круглого столу координатор з програм подвійного дипломування та академічної мобільності Анастасія Чуприна розповіла про літнє стажування студентів факультету КН у місті Бидгощ, Польща та про зимову школу для студентів нашого вузу, яка буде організована з 22-29 січня 2018 року і підготовка до якої вже почалась.

Під час зустрічі було проведено науково-практичний семінар “Галузі креативні і технології інформаційні: нові сфери інтердисциплінарної наукової співпраці” з питань розвитку спільних наукових проектів. У багатьох європейських країнах, в тому числі і в Польщі, розробка і впровадження інформаційних технологій в креативні галузі, такі як поліграфія, реклама, Web-індустрія та дизайн, набули особливої значущості та актуальності. В ході семінару з доповідями виступали викладачі та студенти кафедр ПІ та МСТ, а також наші колеги з Польщі. Під час проведення круглого столу були обговорені і інші питання спільної співпраці між нашими вузами: участь в спільних проектах, програмах і грантах, підтримка наукових розробок кафедри, майбутня в початку 2018 року «Зимова школа» для студентів і міжнародне стажування для викладачів, розробка сучасних актуальних інформаційних продуктів. В ході семінару були підведені підсумки співпраці між вузами за порівняно короткий термін і намічені нові плани на майбутнє. Ми сподіваємося, що ця чергова зустріч стане продовженням загальних освітніх ініціатив між нашим факультетом та університетом Економіки (м. Бидгощ, Польща).