IMG_8390

Глибоке занурення у тривимірний світ комп’ютерних ігор

18 березня в 12:00 в актовій залі ХНУРЕ відбулася відкрита конференція з гейм-індустрії «In3Dustry!». Останнім часом ігрова індустрія стає все більш популярною. На факультеті комп’ютерних наук вже третій рік успішно працює «GameDevLab» — лабораторія кафедри Програмної інженерії з розробки комп’ютерних ігор. Багато талановитих і захоплених студентів не тільки нашого факультету беруть участь у освоєнні сучасних ігрових технологій і розробці комп’ютерних ігор. Організатори цього заходу намагалися у цікавій формі показати застосування двох популярних движків. У актовій залі нашого університету розгорнулося справжнє протистояння між Unreal Engine 4 і Unity 3D.

Всі, хто прийшов на цей захід, організований спільно з фірмою «3DMaya» і факультетом Комп’ютерних наук ХНУРЕ провели час в спілкуванні із цікавими спікерами — професіоналами з питань 3D-графіки. “In3Dustry” — це місце зустрічі для тих, хто цікавиться світом 3D-індустрії. Три спікера присвятили свої лекції сфері розробки ігор і використання ігрових движків у сучасних проектах. Два гіганти індустрії ігрових технологій — Unreal Engine 4 і Unity розкрили свій потенціал в незвичайних сферах. Конференція стала заходом цікавим як програмістам, так і 3D-художникам, а також початківцям, які ще не визначилися з вибором свого шляху.

Сподіваємося, що це не останній захід і ще багато разів сучасні ігрові технології зберуть студентів різних вузів у стінах нашого університету.