unnamed

26 березня — День відкритих дверей

Прийшла весна і настала пора нових починань і змін, пора руху і активності. Для випускників 2017 року — це пора кінцевого самовизначення у виборі майбутньої професії, а також вибору навчального закладу для здобуття вищої освіти. У цьому старшокласникам допомагають їх педагоги і провідні вищі навчальні заклади нашого міста.

26 березня, в університеті радіоелектроніки відбудеться день відкритих дверей. У цей день всі бажаючі можуть познайомитися з університетом, пройти по аудиторіях і лабораторіях випускаючих кафедр, поговорити з деканами та представниками факультетів, задати питання щодо напрямів та спеціальностей, а також умовах прийому 2017 року. Всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи, організовані на кафедрах.

Початок реєстрації абітурієнтів о 9.00 на першому поверсі головного корпусу. Там же відбудеться презентація факультетів і виставка студентських науково-технічних розробок.

О 10.00 — урочистий початок Дня відкритих дверей у актовій залі університету. Гостей буде вітати керівник вузу, лауреат Державної премії, доктор технічних наук професор В.В. Семенець. Потім всіх чекає майстер-клас від приймальної комісії «Вступаємо до ХНУРЕ у 2017 році».

МИ ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ! УСПІШНЕ НАВЧАННЯ — УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!