05

Вітаємо Кулик Лілію з перемогою на 25-ому Міжнародному пісенному фестивалi творчої молоді та студентів «Доля»

З  4 по 6 жовтня 2016 р. у Києві відбувся 25-ий Міжнародний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів «Доля». Із року в рік підтримує молоді таланти президентський фонд «Україна» на чолі з Леонідом Кучмою, а журі традиційно очолює співзасновник фестивалю, народний артист України Мар’ян Гаденко. За останні роки цей конкурс перетворився на престижний народний захід, потрапити у фінал якого мріють багато молодих талановитих виконавців.

У цьому році на адресу конкурсу надійшло 187 заявок від представників  усіх регіонів України, а також Республіки Білорусь, Румунії, Республіки Домініка, Китайської Народної Республіки, Узбекістану та Іраку. Особливо приємно, що третє почесне місце на цьому пісенному конкурсі зайняла студентка нашого факультету, групи ТЕМВм-16-1 – Кулик Лілія. Скромна маленька дівчинка, але дуже талановита з сильним характером та великим бажанням співати. Лілія постійно бере участь в університетських святах, її чистий голос лунає на різноманітних заходах нашого університету. Вона також неодноразово виходила на сцени нашого міста та брала участь у багатьох пісенних конкурсах.

Хочеться побажати Лілії великого щастя, творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень. Нехай перемога у цьому фестивалі стане початком нових пісенних висот!