dsc_5_new

День відкритих дверей 23 жовтня

23 жовтня о 9 ранку Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчинив свої двері для усіх бажаючих. День відкритих дверей зібрав чимало бажаючих і вони не пошкодували, бо отримали змогу отримати чимало цікавого. Кожний відвідувач не залишився байдужим до робіт та презентаційних матеріалів, представлених студентами усіх факультетів університету. Вражала різноманітність напрямків та тематик цих робіт, деякі з них викликали жваві дискусії безпосередньо біля стендів.

Чималий інтерес викликали роботи нашого факультету Комп’ютерних наук. Велику увагу привернули цікаві розробки, мультимедійні ігри, електронні підручники та мобільні додатки, розроблені студентами нашого факультету КН. Лабораторія ігрових технологій Game Dev Lab продемонструвала цікаві ігрові розробки, які визвали жвавий інтерес у майбутніх абітурієнтів. Особлива студентська атмосфера, що панувала навкруги, не тільки створювала святковий настрій, але й сприяла розкриттю привабливості спеціальностей факультету. Абітурієнти активно брали участь у конкурсах та вікторинах. Наш постійний спонсор IT-компанія «Sigma» провела цікаві конкурси та нагородила призами учасників.

У актовій залі університету майбутніх абітурієнтів тепло привітали керівні особи вузу та студенти. Декан нашого факультету, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Андрій Леонідович Єрохін представив презентацію факультетів та розповів про спеціальності та освітні програми, важливі дати та етапи вступної кампанії 2017 року. Після обговорення загальних питань вступу, Андрій Леонідович відповів на питання, які найбільш турбують абітурієнтів та їх батьків.

Слід зауважити, що затвердженні умови прийому до вузу, перелік конкурсних предметів зовнішнього незалежного оцінювання, а також вага кожного з них будуть оголошені на наступному дні відкритих дверей – 18 грудня 2016 року.

Чекаємо на Вас, майбутні абітурієнти! Можливо ця перша зустріч для багатьох відкриє дорогу знань та успішного майбутнього на нашому факультеті Комп’ютерних наук! Успішне навчання – успішне майбутнє!