Добрый день! Хотелось бы знать, когда начало учебного 2015 года и есть ли различные мероприятия до начала учебного года для поступивших в этом году? Заранее спасибо. Как узнать в какой ты группе? Зачисленный на первый курс на факультет КН. Когда мне над

Доброго дня! Хотілося б дізнатися, коли початок навчального 2015 року та чи є різні заходи до початку навчального року для вступників цього року? Заздалегідь дякую.
Як довідатися в який ти групі?
Зачислений на перший курс на факультет КН. Коли мені треба іти в деканат?
Доброго дня! Хотілося б знати, коли початок навчального року і чи є різні заходи до початку навчального року? Заздалегідь спасибі.
[Ответ:]

Харківський національний університет радіоелектроніки проводить спеціальні заходи для першокурсників, що пов’язані з початком навчального року.

31 серпня 2015 року відбудеться церемонія урочистої посвяти в студенти ХНУРЕ. Початок – в 9-00 ( збір на стадіоні ХНУРЕ).
У цей день Ви також дізнаєтеся в яку групу Ви зараховані, познайомитеся з куратором і одногрупниками, почуєте важливу і корисну інформацію, яка стане Вам в пригоді в перші тижні навчання у ВНЗ.

5 вересня 2015 року в ХНУРЕ буде проведений квест для першокурсників. Головна мета квеста – показати можливості університету.