Стас: stas249501@gmail.com

Які прохідні бали на КН та ПІ?
Можете підказати, який мінімальний прохідний бал на бюджет був у минулих роках? (2014/2013/2012) Щоб хоча-б мати приблизне уявлення про те, чи є можливість потрапити на бюджет.
Здравствуйте. Я хотів би побачити таблиці зарахованих за державним замовленням в минулому році на КН, хочу дізнатися який був мінімальний бал (сума всіх зно та атестата), щоб можна було пройти за держзамовленням. Допоможіть, будь ласка.
Скажіть, чи реально вступити маючи загальний бал ЗНО + атестата = 600 балів?
Який прохідний бал потрібно набрати, щоб вступити до університету на перший курс?
Як підраховується прохідний бал?
Який найменший бал потрібно набрати і які предмети потрібно здавати з ЗНО, щоб вступи до університету?
[Ответ:]

Прийом документів на денну форму навчання розпочнеться 10 липня 2015 р. Після закінчення прийому документів здійснюється конкурсний відбір вступників за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, середньому балу атестата та додатково набраним балам. Таким чином, бали сертифікатів, що дозволять вступити до університету В ЦЬОМУ РОЦІ, будуть відомі тільки після закінчення прийому документів.
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, що є необхідними для вступу в 2015 році

Напрямки ”Видавничо-поліграфічна справа”, ”Комп”ютерні науки” та ”Програмна інженерія”:

  • Українська мова та література(базовий рівень), непрофільний;
  • Математика(базовий рівень), профільний;
  • Фізика, непрофільний.

Докладніше про правила прийому можна дізнатися на сайті університету:
http://nure.ua/uk/supply/admission/

Прохідні бали минулих років Ви можете дізнатися на сайті vstup.info. Наприклад, дані за минулий 2014 Ви знайдете, якщо зайдете за посиланням http://www.vstup.info/2014/i2014i92b.html
Цифра в колонці ”Д” означає кількість виділених місць державного замовлення. Натискаєте на посилання ”конкурс” для обраного Вами напрямку, відлічуєте вказану кількість рядків таблиці і аналізуєте прохідний бал. Але майте на увазі, що у минулих роках принцип конкурсного відбору був дещо іншим.