Стас: stas249501@gmail.com

Чи дійсне цільове направлення при вступі в внз для вступу на 5 курс?
Доброго дня! Підкажіть, чи поширюються пільги батька-учасника бойових дій, на 17 річного сина-абітурієнта при вступі у Ваш ВНЗ?
Чи є пільги для сиріт?
Мій батько шахтар з 24 річним стажем роботи, чи зможу я скористатися пільгами при вступі до Вищу, якщо мені виповнилося 18 років?
Підкажіть, будь ласка, чи може студент 2 ступеня інвалідності розраховувати на пільги при вступі на 5 курс (магістратура)? І які пільги існують при вступі на 5й курс. Спасибі.
Чи можу я після технікуму скористатися пільгою про те, що мій тато шахтар зі стажем, і вступити на 2-й курс на держбюджетне місце?
[Ответ:]

Уважно ознайомтеся із правилами прийому, розміщеними на сайті університету:
http://nure.ua/uk/supply/admission/
Зверніть увагу на п. 7, 10.1, 10.2, 11.1, 11.2.

Якщо у Вас залишаться питання, що пов’язані з наданням пільг, Вам дадуть відповідь у приймальній комісії. Тел. (057) 70-21-720.